Jakub Kluziński: dlaczego kocham Radom? Blog założyciela i prezesa Stowarzyszenia Kocham Radom oraz Stowarzyszenia Radomian w WarszawieAdd to Technorati Favorites


Blog > Komentarze do wpisu

Zakładam blog - kluzinski.blox.pl

Nadszedł najwyższy czas. Postanowiłem w końcu i ja założyć blog.
Pomysł dojrzewał od dawna, wcześniej nie chciałem tego robić, żeby nie być posądzonym o kopiowanie pomysłu radnego Bohdana Karasia z kampanii wyborczej. Wszystko teraz kojarzy się z polityką i kampanią. To nasze przekleństwo, między innymi z którym i ja zamierzam walczyć. Potem było dużo pracy, dużo działo się - i nadal dzieje! - w moim życiu prywatnym i zawodowym. Ale w końcu trzeba zrobić pierwszy krok. Oto on! Będę tu pisał o swoich przemyśleniach na różne tematy, będę zdawał relację z działalności w Radzie Miejskiej w Radomiu oraz w stowarzyszeniach Kocham Radom i Radomian w Warszawie. Blog nazywa się "Dlaczego kocham Radom?". I o tym - w większości - powinien on być :) Zapraszam do lektury - i do komentowania! :)
środa, 06 czerwca 2007, jdk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
bohdankaras
2007/06/07 17:22:34
Nareszcie Kuba! Namawiałem Cię na założenie bloga, bo to jest szansa dla naszej lokalnej społeczności, aby ta mogła poznać różne punkty widzenia. W dobie społeczeństwa informacyjnego, media gonią za sensacją, szybką informacją, a na felieton, komentarz czy pogłębioną refleksję zwykle nie ma już tam ani miejsca, ani czasu... Masz rację, polityka jest naszym przekleństwem, ale sam startując w wyborach samorządowych rzuciłeś jej wyzwanie! Mnie też po latach politycznych bitew, wojen i wojenek w Radzie Miasta marzy się merytoryczna, choć niekoniecznie ugrzeczniona dyskusja na tematy ważne dla mieszkańców. Tyle, że większości na sali obrad jest z tym - niestety - nie po drodze. Mimo to i tak jest lepiej niż kiedyś, budowa społeczeństwa obywatelskiego idzie powoli, ale jednak posuwa się naprzód. Cóż, na tym blogu to Ty masz być w roli głównej, życzę więc lekkiego pióra (chyba lepiej będzie jednak raczej "lekkiej" klawiatury!) i zapewniam Cię, że masz już przynajmniej jednego stałego czytelnika. Myślę, że bardzo szybko zdobędziesz ich więcej ode mnie, czego serdecznie Ci życzę. Powodzenia Kuba!
-
2007/06/21 08:07:55
Witam , Panie Jakubie
dopiero dzisiaj zauważyłem że zaczął
Pan pisac blog. bardzo dobry pomysł .
zapewniam że ma Pan juz przynajmniej
dwóch stałych czytelników :)
Jerzy Sokołowski