Jakub Kluziński: dlaczego kocham Radom? Blog założyciela i prezesa Stowarzyszenia Kocham Radom oraz Stowarzyszenia Radomian w WarszawieAdd to Technorati Favorites


Blog > Komentarze do wpisu

Radom - miasto wielkich ludzi, czyli IV edycja Stypendium Kazimierzowskiego

Jeszcze tylko do końca czerwca aktywni młodzi radomianie, uczniowie bądź tegoroczni absolwenci radomskich szkół ponadgimnazjalnych mogą zgłaszać swoje kandydatury w IV edycji Stypendium Kazimierzowskiego, programu stypendialnego Stowarzyszenia Radomian w Warszawie. Mottem tegorocznej edycji jest hasło: "Radom - miasto wielkich ludzi". Kryteria oceny to praca autorska, w dowolnej formie, na temat związany z mottem tegorocznej edycji, dotychczasowa aktywność społeczna kandydata oraz wyniki w nauce. Laureat otrzyma stypendium w wysokości 4000 złotych (w 10 miesięcznych ratach po 400 złotych).

Szczegółowe informacje na temat warunków aplikacji, historii i o dotychczasowych absolwentach Stypendium Kazimierzowskiego można znaleźć na stronie http://www.radomianie.pl/stypendium-kazimierzowskie/ Stamtąd też można pobrać wszystkie niezbędne formularze. Termin zgłoszeń upływa 30 czerwca br.

To już czwarta edycja tego wyjątkowego programu stypendialnego, wymyślonego i fundowanego przez grono radomian mieszkających i pracujących w Warszawie. Dotychczas oprócz 3 stypendiów kapituła przyznała dodatkowo 4 nagrody dla autorów najciekawszych prac.

Zwracam się w ten sposób z prośbą o przekazanie dalej informacji o stypendium osobom, które mogłyby być nim zainteresowane i spełniały warunki udziału. Ponadto, w imieniu kapituły oraz fundatorów zwracam się z prośbą do wszystkich chętnych do wsparcia funduszu stypendialnego, co umożliwi przyznawanie kolejnych stypendiów i nagród.

czwartek, 24 czerwca 2010, jdk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: