Jakub Kluziński: dlaczego kocham Radom? Blog założyciela i prezesa Stowarzyszenia Kocham Radom oraz Stowarzyszenia Radomian w WarszawieAdd to Technorati Favorites


Blog > Komentarze do wpisu

W niedzielę zmieńmy Radom, idźmy na wybory

W niedzielę wybierzemy, w jakim mieście będziemy żyli przez kolejne 4 lata - a może i kolejne? Czy wybierzemy kolejne lata partyjnych sporów między dużymi partiami, na których tylko my stracimy? Czy wybierzemy izolację Radomia i dalszy regres? Czy może wybierzemy rozwój i szansę na godne miejsca pracy, wzrost znaczenia miasta na arenie krajowej i włączenie mieszkańców do współdecydowania o losach naszego miasta?

Radom, tak jak inne duże miasta rządzone przez dobrych gospodarzy - bezpartyjnych prezydentów, ma szansę na rozwój. Ma szansę na podniesienie rangi administracyjnej i pozyskanie nowych instytucji. Ma szansę na to, by być miastem przyjaznym do życia, gdzie inwestycje prowadzi się "z głową" i gdzie każda złotówka kierowana jest na rozwój, a nie na autopromocję władzy. Ma szansę stać się miastem, gdzie to obywatele, a nie wszechwiedząca władza, decydują o jego losach.

Decyzja jest w naszych rękach!

Wybierzmy rozwój, wybierzmy bezpartyjnych kandydatów Kocham Radom do Rady Miejskiej.

Mamy szansę zmienić Radom.

Żebyśmy z Radomia mogli być dumni!

Jakub Kluziński

Kandydat na Prezydenta Radomia

piątek, 19 listopada 2010, jdk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: