Jakub Kluziński: dlaczego kocham Radom? Blog założyciela i prezesa Stowarzyszenia Kocham Radom oraz Stowarzyszenia Radomian w WarszawieAdd to Technorati Favorites


Blog > Komentarze do wpisu

Wstępne wyniki wyborów w Radomiu: partie górą...

Wstępne wyniki wyborów po podsumowaniu głosów z 24 na 114 komisji obwodowych (tj. 20%) pokazują, że Radom postawił na partie polityczne.

Jeśli podobne wyniki będą w pozostałych komisjach, oznacza to, że konieczna będzie II tura wyborów, w której zmierzy się obecny prezydent z PIS Andrzej Kosztowniak (47%) z kandydatem PO Piotrem Szprendałowiczem (18%). Na kolejnym miejscu uplasował się Marek Wikiński z SLD (16%) i ja - Jakub Kluziński, kandydat niezależny z ramienia Kocham Radom (12%).

Pełne i oficjalne wyniki wyborów na prezydenta w I turze powinny być znane w poniedziałek po południu, natomiast wyniki głosowania do Rady Miejskiej we wtorek.

poniedziałek, 22 listopada 2010, jdk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Ognista, *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
2010/11/22 15:34:37
Miałam nadzieję, że pan będzie nowym prezydentem , przykro mi , może następnym razem :) Pozdrawiam
-
jdk
2010/11/26 09:20:19
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i za wsparcie. Nie poddajemy się i walczymy dalej o lepszy Radom! :)
-
Gość: Radom Lokalne, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2016/06/01 15:51:54
Serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami Radom, wiele branż podzielonych na subkategorie. Możesz odszukać drobne ogłoszenie z Radomia, z dokładnym opisem, zdjęciami przedmiotu oraz mapą na której znajdziesz lokalizację sklepu, komisu, itp. Zobacz jak łatwo można szukać przedmiotów lub szybko i łatwo sprzedawać urządzenia i inne przedmioty na Radom Lokalne.
Darmowe ogłoszenia Radom